Rubriky

Kontaktujte nás

FORNIA s.r.o.

Hudcova 78b
612 00 Brno

Tel.: +420 732 239 823
Fax: +420 378 770 362
E-mail: info(zavinac)fornia.cz

Objednávky na tel. přijímáme
v Po - Pá od 9:00 - 16:00

Partneři


Sada po fitness a welness

Akce Novinka

DEZISAN Fitness Spray a DEZISAN Fitness (1 l) jsou prostředky určené pro dezinfekci všech omyvatelných ploch, povrchů a zařízení bez obsahu chlóru.

Objednácí kód: 12773077
Cena: 386,- Kč s DPH
(bez DPH: 319,- Kč)
Výrobce: GUAPEX a.s.
Kategorie: Dezinfekce pro Fitness a Sauny
Dostupnost: Skladem
Záruka: 2 roky
Počet (kus):

Sada obsahuje:

1× DEZISAN Fitness 1L
1× DEZISAN Fitness Spray 0,5L
1× odměrka ZDARMA

DEZINFEKCE POVRCHŮ, PLOCH A VYBAVENÍ, ODSTRANĚNÍ ZÁPACHU, LIKVIDACE PLÍSNÍ

DEZISAN Fitness Spray a DEZISAN Fitness (1 l) jsou prostředky určené pro dezinfekci všech omyvatelných ploch, povrchů a zařízení bez obsahu chlóru. Ideální pro použití v saunách,solá­riích,fitness a wellness centrech,kadeř­nictví a beauty salonech – dezinfekce a odstranění zápachů na toaletách, v šatnách, dezinfekce cvičebních strojů a pomůcek, průběžná dezinfekce v saunách,soláriích a kadeřnických salonech, klik,křesel, oblečení apod.

Vlastnosti: Přípravky DEZISAN Fitness likvidují bakterie, viry, plísně, odstraňují pachy. Nepoškozují žádné materiály – nebělí, nepoškozují barvy, ani materiály jinak neznehodnocují . Neobsahují agresivní nebo hořlavé látky jako chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly a nejsou dráždivé na kůži. Ošetřené povrchy jsou dlouhodobě chráněny. Přípravky nezanechávají nepříjemný zápach, naopak příjemně voní. Přípravky nedráždí pokožku, nevyvolávají alergické reakce.

DEZISAN Fitness Spray: určen k přímému použití postřikem, neředí se.

  • Postřikem dezinfikujte veškeré vybavení v saunách,solá­riích,kadeřnic­kých a beauty salonech,fitness a wellness provozech: lavice, stoly,křesla, kliky, cvičební stroje a pomůcky, toaletní prkénka, umyvadla, odpadkové koše a další dotykové plochy, které jsou zdrojem přenosů bakterií a virů.
  • Dezinfekce a odstranění zápachu z koberců, čalounění,toalet a šaten.
  • Předcházejte šíření epidemií: Rozptýlením do prostoru (po ukončení provozu ) ozdravíte celkově prostředí , a to zejména v období rozšířených chřipkových či jiných epidemiích.

DEZISAN Fitness: koncentrát určen k dalšímu ředění.

  • Mytí a dezinfekce podlah a větších ploch: přidejte 30 ml koncentrátu na 1 litr vody do kbelíku
  • Dezinfekce prádla: silně znečištěné prádlo před vlastním praním nejdříve postříkejte přípravkem DEZISAN Fitness Spray. Následně do hlavního praní (přes zásobník na prací prášek) přidejte 200 ml DEZISANu Fitness. Dezinfikujete tím jak prádlo, tak také samotnou pračku.
  • Náhradní náplň do rozprašovače: viz níže

DOPLŇTE SI SVŮJ ROZPRAŠOVAČ A ŠETŘTE NÁKLADY I ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ!

Rozprašovač DEZISAN Fitness Spray je vybaven tzv. bajonetovým uzávěrem, který je možno lehce z lahve sejmout a znovu nasadit. Díky tomu, můžete pomocí koncentrátu DEZISAN Fitness doplňovat náplň a šetřit tak náklady i životní prostředí.

Ředění: Nalijte 70 ml DEZISANu Fitness na dno prázdného rozprašovače a doplňte do plné pitnou vodou. Takto získáte znovu původní náplň rozprašovače. Z 1 litru DEZISANu Fitness je takto možno naředit až 14 rozprašovačů!

SouborPopis
Bezpečnostní listDEZISAN Fitness