Rubriky

Kontaktujte nás

FORNIA s.r.o.

Hudcova 78b
612 00 Brno

Tel.: +420 732 239 823
Fax: +420 378 770 362
E-mail: info(zavinac)fornia.cz

Objednávky na tel. přijímáme
v Po - Pá od 9:00 - 16:00

Partneři


DEZISAN Profi 1 l

Dezinfekce povrchů a ploch v domácnosti, likvidace plísní.

Objednácí kód: 99874659
Cena: 420,- Kč s DPH
(bez DPH: 347,- Kč)
Výrobce: GUAPEX a.s.
Kategorie: Dezinfekce pro domácnosti
Dostupnost: Skladem
Záruka: 2 roky
Počet (kus):

Vysoce koncentrovaný tekutý dezinfekční prostředek určený pro dezinfekci všech omyvatelných ploch, povrchů a vybavení ve zdravotnických zařízeních (i v přítomnosti pacientů), v potravinářství a veřejném stravování, v prostředcích hromadné dopravy, veřejných prostor a jejich zařízení. Je vhodný také k veterinární dezinfekci, předchází vzniku a šíření epidemií. Ošetřené povrchy nemění barvu, vlastnosti, ani nejsou jinak narušeny.

Je charakteristický dlouhotrvajícím antibakteriálním (G a G- bakterie), antivirovým (včetně Poliovirus, Adenovirus, virus BVDV, Vakcinie Virus) a protiplísňovým MM. Terrae, M. avium) účinkem. Přípravek je určen pro profesionální použití.

Je šetrný k životnímu prostředí, bezpečný pro člověka, zvířata i rostliny. Nepoškozuje žádné materiály – je nekorozivní. Neobsahuje alkohol, aldehydy, fenoly, estery, žádné těkavé ani leptavé látky. Je nehořlavý.

Dávkování: preventivní dezinfekce: 20 ml na 1 litr vody, dezinfekce ložiska infekce: 50 ml na 1 litr vody. Vhodný ke strojové i ruční dezinfekci.

SouborPopis
Bezpečnostní listDEZISAN Profi